Skip to content

Vacation rentals in Baribardhë

Find and book unique accommodations on Airbnb

Top-rated vacation rentals in Baribardhë

Guests agree: these stays are highly rated for location, cleanliness, and more.

Rental unit in Pogradec
Shell - Heart of the Lake
Experience a healing feeling for your soul in this apartment with a full view of Lake Ohrid and the hills that surround it. The apartment is located on the main boulevard of the city of Pogradec. The boulevard (Shetitorja 5 Maj) offers relaxation areas, lots of greenery, restaurants where you can enjoy the view of Lake Ohrid. You can take a walk along the promenade rich in greenery, read a book under the shade of the trees overlooking the lake or simply lie on the beach and soak up the sun.
$29 per night
Private room in Lin
Guest house Erda
Traditën mikpritëse të shqiptarit do e gjeni pranë shtëpisë sonë në mënyrë besnike. Do gjeni qetësinë e shumë kërkuar larg zhurmës së qytetit e stresit të ditëve të ngarkuara. Do ndiheni të përkëdhelur ashtu sikurse dhe ne, nga natyra e qetësia e liqenit. Mund te shijoni një mëngjes me produkte të freskëta bio, ashtu sikurse dhe një darke me peshk të sapo peshkuar, e nën dritën e qiriut e me zhurmën e valëve. Komoditeti i dhomave është për t'u provuar. Ju mirëpresim!
$28 per night
SUPERHOST
Rental unit in Ohrid
Apartments Dudanovsky - Apartment No.3
Studio apartment in the quiet part of the town, only ten minutes walking distance from the city center. The studio has fully equipped kitchen, balcony, dining area and a living room which easily transforms into a bedroom. The apartment has a connecting door with the apartment next door which is locked when different guests have booked both places, or unlocked if/when families are using both apartments. Ideal for couples with or without small child
$23 per night
SUPERHOST

Other great vacation rentals in Baribardhë

Condo in Ohrid
Apartment Steff
$75 per night
SUPERHOST
Rental unit in Ohrid
Lake View Apartment St.John Monastery( Mid Unit)
$35 per night
SUPERHOST
Private room in Ohrid
D&S Pendik apt.3 - Lake view apartment
$30 per night
SUPERHOST
Rental unit in Ohrid
Wonderful Lakeview in the old part
$44 per night
SUPERHOST
Private room in Ohrid
Darki 5🌟🆓🅿️🌟Center🌟100 meters to the lake
$24 per night
SUPERHOST
Loft in Pogradec
Lovely apartment with a lake view in Pogradec city
$49 per night
Condo in Pogradec
Lovely apartment with 1 bedroom and living room
$44 per night
SUPERHOST
Rental unit in Ohrid
Apartment ANJA 1
$27 per night
Rental unit in Ohrid
Lovely apartment with free parking
$23 per night
Rental unit in Ohrid
Apartment FANTASY ✅Lake View ✅Free Parking
$43 per night
SUPERHOST
Rental unit in Ohrid
Yellow apartment in the old town - Villa Ohrid
$38 per night
SUPERHOST
Condo in Pogradec
Selo's Apartment II with panoramic view
$30 per night
SUPERHOST
  1. Airbnb
  2. Albania
  3. Korçë County
  4. Baribardhë